Szkło laminowane

Szczegóły

Laminowanie na szkle float, optiwhite, satyna, lustrach, lacobelach, szyby z nadrukiem na foliach eva. Posiadamy piec do laminowania szkła o wymiarze  4000 x 2400 mm.

Posiadamy certyfikat zgodności wyrobu z Polską normą 6/N/22podejrzyj certyfikat.

Oferujemy szkło laminowane vsg i vsg esg (hartowane), używamy folii EVA w wersji przezroczystej i matowej (biała, satynowa, folie kolorowe dostępne na indywidualne zamówienia)

Wykonujemy elementy stanowiące:
– przeszklenia tarasowe
– balkonowe
– balustradowe
– podłogi
– stopnie schodowe
– daszki

Szkło VSG – szkło laminowane

VSG jest szybą laminowaną, czyli dwiema taflami szkła, które są połączone bardzo wytrzymałą i niewidoczną folią. Taka folia przy ewentualnym rozbiciu szyby utrzymuje wszelkie odłamki na foli, tworząc tzw. pajęczynę. Dzięki niej podczas zbicia szyby nie tworzą się żadne odłamki mogące kogoś skaleczyć. Szyby VSG możemy spotkać pod nazwą szyb antywłamaniowych, gdyż wytrzymują wysokie naprężenia i obciążenia. Szkło laminowane wykorzystujemy w balustradach, oknach oraz wszelkich zadaszeniach szklanych. Szkło VSG jest odporne na różne warunki atmosferyczne.

Producent szkła laminowanego

Chcesz zamówić usługę laminowania w Warszawie? A może interesują Cię gotowe wyroby ze szkła wykonane zgodnie ze specyfikacją, którą dostarczyłeś? W każdej sytuacji zapraszamy do podjęcia współpracy z nami! Jesteśmy doświadczonym producentem szkła laminowanego, który dysponuje własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym. Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę oraz przygotujemy indywidualną wycenę na laminowanie szkła i inne usługi. Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji, dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy wszystkim wyzwaniom.

Zapraszamy do współpracy developerów, wykonawców z zakresu budownictwa, projektantów jak również klientów zainteresowanych samą usługą laminowania szkła powierzonego.

Szkło laminowane jest popularnym materiałem wykończeniowym, który znajduje zastosowanie zarówno przy produkcji szklanych elementów wyposażenia i wykończenia wnętrza, takich jak balustrady szklane czy przepierzenia, jak i szkleniu architektonicznym. Laminowanie szkła przynosi wiele korzyści, do których możemy zaliczyć:

 • bezpieczeństwo,
 • ochronę,
 • trwałość konstrukcji,
 • izolację akustyczną,
 • kontrolę energii słonecznej docierającej do pomieszczeń za pośrednictwem przeszkleń,
 • ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV na poszczególne elementy wyposażenia wnętrza,
 • ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych,
 • różnorodność i wszechstronność oferowanego materiału wykończeniowego.

Laminowanie szkła – różnorodność i wszechstronność

Ogromną zaletą szkła laminowanego jest możliwość zaprojektowania i wykonania szkła o różnych własnościach, dzięki czemu materiał jeszcze lepiej odpowiada konkretnemu zastosowaniu, jednocześnie spełniając nasze oczekiwania estetyczne. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy profesjonalne laminowanie szkła na wymiar. Laminowanie wykonujemy na:

 • szkle float,
 • szkle optiwhite,
 • szkle o wykończeniu satynowym,
 • lustrach,
 • panelach szklanych typu lacobel.

Dodatkowo oferujemy wykonywanie szyb nadrukiem na foliach Eva. Nasza pracownia dysponuje piecem do laminowania szkła o wymiarze 4000 x 2400 mm, co pozwala nam na bezproblemową realizację większości projektów przeznaczonych do zastosowania jako funkcjonalne lub dekoracyjne elementy wyposażenia wnętrza.

Szkło laminowane produkujemy głównie na bazie odprężonego szkła float, dzięki czemu unikamy zniekształceń obrazu, jakie są nieodłącznym elementem laminowania szkła hartowanego lub wzmocnionego uprzednio termicznie szkła typu półhart.

Do współpracy zapraszamy klientów prywatnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. W pełni wyposażona pracownia szklarska w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników pozwala nam na realizację nawet najbardziej śmiałych projektów z wykorzystaniem procesu laminowania szkła.