Szkło laminowane

Szczegóły

Realizujemy laminowanie na szkle float, optiwhite, satyna, lustrach, lacobelach, szyb z nadrukiem na foliach eva. Posiadamy dedykowany do tego zadania piec do laminowania szkła, o wymiarze 4000 x 2400 mm. Dysponujemy profesjonalnym certyfikatem zgodności wyrobu z Polską normą 6/N/22 – podejrzyj certyfikat. Oferujemy także szkła laminowane vsg i vsg esg (hartowane), a w naszej pracy używamy folii EVA w wersji przezroczystej i matowej (biała, satynowa oraz folie kolorowe dostępne na indywidualne zamówienia)

Wykonujemy szkła laminowane stanowiące:- przeszklenia tarasowe
– balkonowe
– balustradowe
– podłogi
– stopnie schodowe
– daszki

SZKŁO VSG – SZKŁO LAMINOWANE

VSG jest szybą laminowaną, czyli dwiema taflami szkła połączonymi bardzo wytrzymałą i niewidoczną folią. Przy ewentualnym rozbiciu szyby, folia utrzymuje wszelkie odłamki w niezmienionej pozycji, tworząc tzw. pajęczynę. Nie powstają żadne ostre odłamki, mogące kogoś skaleczyć znajdujące się w pobliżu osoby. Szkła laminowane VSG możemy spotkać pod nazwą szyb antywłamaniowych, gdyż wytrzymują wysokie naprężenia i obciążenia. Szkła laminowane są często wykorzystywane w balustradach, oknach oraz wszelkich zadaszeniach. Szkło VSG jest ponadto odporne na intensywne warunki atmosferyczne.

PRODUCENT SZKŁA LAMINOWANEGO

Chcesz zamówić usługę laminowania w Warszawie? A może interesują Cię gotowe wyroby ze szkła wykonane zgodnie z określoną specyfikacją? Jesteśmy pewni, że nasze szkła laminowane odpowiadają na zapotrzebowanie szerokiej grupy odbiorców, których zapraszamy do podjęcia współpracy z nami!

Jesteśmy doświadczonym producentem szkła laminowanego, dysponujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą fachowców. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty szkła laminowanego oraz przygotujemy indywidualną wycenę każdej usługi. Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji, dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy wszystkim wyzwaniom.

Zapraszamy do współpracy developerów, wykonawców z zakresu budownictwa, projektantów jak również klientów zainteresowanych samą usługą laminowania szkła.

 

Szkła laminowane są popularnym materiałem wykończeniowym, który znajduje zastosowanie zarówno przy produkcji szklanych elementów wyposażenia i wykończenia wnętrza, takich jak balustrady szklane czy przepierzenia, jak i w szkleniu architektonicznym. Laminowanie szkła przynosi wiele korzyści, do których możemy zaliczyć:

– bezpieczeństwo,

– ochronę,

– trwałość konstrukcji,

– izolację akustyczną,

– kontrolę energii słonecznej docierającej do pomieszczeń za pośrednictwem przeszkleń,

– ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV na poszczególne elementy wyposażenia wnętrza,

– ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych,

– różnorodność i wszechstronność oferowanego materiału wykończeniowego.

Laminowanie szkła – różnorodność i wszechstronność

Szkła laminowane są chętnie wykorzystywane w rozmaitych projektach, z uwagi na ich dużą elastyczność w czasie produkcji oraz możliwość dopasowania do potrzeb konkretnego miejsca użytkowania. Nasze szkła laminowane mogą prezentować rozmaite własności użytkowe i wytrzymałościowe, nie tracąc nic ze swojej nowoczesnej estetyki. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy profesjonalne laminowanie szkła na wymiar. Laminowanie wykonujemy na:

– szkle float,

– szkle optiwhite,

– szkle o wykończeniu satynowym,

– lustrach,

panelach szklanych typu lacobel.

Dodatkowo oferujemy wykonywanie szyb z nadrukiem na foliach Eva. Nasza pracownia dysponuje piecem do laminowania szkła o wymiarze 4000 x 2400 mm, co pozwala nam na bezproblemową realizację większości projektów przeznaczonych do zastosowania jako funkcjonalne lub dekoracyjne elementy wyposażenia wnętrz.

Szkła laminowane produkujemy głównie na bazie odprężonego szkła float, dzięki czemu unikamy zniekształceń obrazu, które są nieodłącznym elementem laminowania szkła hartowanego lub wzmocnionego uprzednio termicznie szkła typu półhart.

Do współpracy zapraszamy wszystkich Klientów prywatnych, biznesowych, przedsiębiorców oraz inne podmioty zainteresowane szkłem laminowanym. Nasza pracownia szklarska oferuje najlepsze warunki współpracy, najkrótsze terminy realizacji zamówienia oraz pełne wsparcie produktowe i wykonawcze. Gwarantujemy, że nasze szkła laminowane nie tylko przypadną do gustu, ale staną się trwałym elementem wyposażenia lub konstrukcji lokalu, zachowując swoją użyteczność przez wiele lat.