Panele szklane do kuchni

Szczegóły

Panele szklane do kuchni to rozwiązanie bardzo funkcjonalne, cieszące się stale rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów. Wykorzystane w procesie produkcji szkło hartowane wykazuje się maksymalnym bezpieczeństwem, trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, wysokie temperatury, wilgoć i zabrudzenia. Dodatkowo, panele szklane są łatwe w utrzymaniu czystości. Z uwagi na wysokie walory użytkowe, panele szklane świetnie sprawdzają się nie tylko do kuchni, ale również a takich pomieszczeniach jak łazienka. Panele szklane z powodzeniem zastępują tradycyjne płytki –  zarówno w całym pomieszczeniu, jak i również w jego części.

Panele szklane z nadrukiem

Panele szklane łączą w sobie gładkie szkło i grafikę. Na ich powierzchni umieścić możemy dowolne zdobienie, w efekcie otrzymując panele szklane z nadrukiem wpasowującym się w aranżację całego wnętrza. Wykonujemy panele szklane z dowolnym nadrukiem – w zależności od wizji Klienta mogą być to różnorodne wzory, motywy czy nawet obrazy. Tak wykonane panele spełniają się głównie w roli dekoracyjnej – potrafią skutecznie odmienić każde pomieszczenie w efektowną przestrzeń

Panele szklane na wymiar w naszej ofercie

Jako producent paneli szklanych działamy w branży już wiele lat. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalizującym się przede wszystkim w realizowaniu nietypowych projektów, dzięki czemu nasza obecna oferta z zakresu paneli szklanych na wymiar doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania współczesnych Klientów. Wieloletnia działalność w branży, w połączeniu z naszymi kwalifikacjami, umiejętnościami i nowoczesnym, rozbudowanym parkiem maszyn pozwalają nam realizować projekty z zakresu paneli szklanych na wymiar na najwyższym poziomie. Wykonujemy panele szklane z nadrukiem, panele szklane do łazienki i do kuchni na dowolny wymiar i kształt. Szkło hartowane wykorzystywane do paneli szklanych gwarantuje wysoką estetykę naszych produktów końcowych, a także pełne bezpieczeństwo i wysokie walory użytkowe służące trwale przez wiele lat.

Dlaczego warto wybrać szkło do kuchni?

Wybór szkła do kuchni wiąże się z licznymi korzyściami. Szkło jest nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim bardzo praktyczne. W pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka skutecznie chroni ścianę przed zachlapaniem i zabrudzeniem, jednocześnie zapewniając łatwość czyszczenia. Dodatkową zaletą szkła do kuchni jest szybki montaż. Panele mocuje się na specjalny klej, co ułatwia ich mocowanie nawet w trudnodostępnych miejscach. 

Wskazując na zalety szkła do kuchni, warto zwrócić uwagę na aspekt wizualny. W zależności do wizji i stylu wykończenia pomieszczenia szkło możemy zamówić w praktycznie dowolnym kolorze. Panele mogą być zadrukowane lub jednokolorowe, co daje niemal nieograniczone możliwości tworzenia atrakcyjnych zestawień. 

Wysokogatunkowe panele szklane – Warszawa i okolice

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą z zakresu paneli szklanych na wymiar oraz dotychczas zrealizowanymi projektami. Na przestrzeni wieloletniej działalności firmy zrealizowaliśmy steki zamówień na szkło do kuchni, tym samym dostarczając Klientom wyrób szklany najwyższej jakości. 

Panele szklane wykonujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i również przedsiębiorstw, instytucji i organizacji z całego terenu miasta Warszawa i bliskich okolic. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.