Panele szklane do kuchni

Szczegóły

Panele szklane do kuchni i nie tylko

Panele szklane do kuchni to rozwiązanie bardzo funkcjonalne, cieszące się stale rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów. Wykorzystane w procesie produkcji szkło hartowane wykazuje się maksymalnym bezpieczeństwem, trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, wysokie temperatury, wilgoć i zabrudzenia. Dodatkowo, panele szklane są łatwe w utrzymaniu czystości. Z uwagi na wysokie walory użytkowe, panele szklane świetnie sprawdzają się nie tylko do kuchni, ale również a takich pomieszczeniach jak łazienka. Panele szklane z powodzeniem zastępują tradycyjne płytki –  zarówno w całym pomieszczeniu, jak i również w jego części.

Panele szklane z nadrukiem

Panele szklane łączą w sobie gładkie szkło i grafikę. Na ich powierzchni umieścić możemy dowolne zdobienie, w efekcie otrzymując panele szklane z nadrukiem wpasowującym się w aranżację całego wnętrza. Wykonujemy panele szklane z dowolnym nadrukiem – w zależności od wizji Klienta mogą być to różnorodne wzory, motywy czy nawet obrazy. Tak wykonane panele spełniają się głównie w roli dekoracyjnej – potrafią skutecznie odmienić każde pomieszczenie w efektowną przestrzeń

Panele szklane na wymiar w naszej ofercie

Jako producent paneli szklanych działamy w branży już wiele lat. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalizującym się przede wszystkim w realizowaniu nietypowych projektów, dzięki czemu nasza obecna oferta z zakresu paneli szklanych na wymiar doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania współczesnych Klientów. Wieloletnia działalność w branży, w połączeniu z naszymi wykwalifikowanymi umiejętnościami i nowoczesnym, rozbudowanym parkiem maszyn pozwalają nam realizować projekty z zakresu paneli szklanych na wymiar na najwyższym poziomie. Wykonujemy panele szklane z nadrukiem, panele szklane do łazienki i do kuchni na dowolny wymiar i kształt. Szkło hartowane wykorzystywane do paneli szklanych gwarantuje wysoką estetykę naszych produktów końcowych, a także pełne bezpieczeństwo i wysokie walory użytkowe służące trwale przez wiele lat.

Wysokogatunkowe panele szklane – Warszawa i okolice

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą z zakresu paneli szklanych na wymiar oraz dotychczas zrealizowanymi projektami.

Panele szklane wykonujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i również przedsiębiorstw, instytucji i organizacji z całego terenu miasta Warszawa i bliskich okolic. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.