Nadruki na szkle

Szczegóły

Wydruk UV, max pole zadruku 3000 mm x 2000 mm

Nadruki i wydruki na szkle

Szkło jest materiałem, które każdemu wnętrzu może nadać wyjątkowego charakteru. Szczególnie ciekawie prezentuje się to, które pokryte jest nietuzinkowym zdobieniem. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się nadruk na szkle – technologia, która pozwala udekorować szkło każdej grubości w trwały sposób, nadając mu zupełnie nowego wyglądu. Jeżeli chcą Państwo zamówić nadruki na szkle, oczekując najwyższych standardów obsługi i dobrej ceny, zapraszamy do współpracy!

Nadruk na szkle wykonujemy od wielu lat. Nasza firma ma niemal 20-letnie doświadczenie w obróbce tego materiału. Dzięki temu doskonale wiemy, w jaki sposób pracować, by uzyskać najlepszy efekt – tak pod względem estetyki, jak i wytrzymałości.

Wybierając współpracę z nami, stawiają Państwo na: nowoczesne technologie wydruku – nasze nadruki na szkle powstają przy zastosowaniu innowacyjnej drukarki siedmiogłowicowej, która gwarantuje precyzję i najwyższą jakość każdego zdobienia, możliwość wykonania wydruków na szkle każdej grubości – dodatkowo, drukujemy na blachach, frontach meblowych oraz pleksiglasie – za każdym razem gwarantując doskonały efekt, sprawną realizację każdego zlecenia – pracujemy tak, by dostarczyć Państwu zamówione produkty w jak najkrótszym czasie, szeroką gamę wzorów i kolorów – mogą Państwo skorzystać z jednego z szablonów z naszej oferty, bądź wybrać własne zdobienie, które my przeniesiemy na wybrany element szklany, konkurencyjne warunki finansowe – wykonujemy nadruki na szkle zawsze troszcząc się o optymalizację kosztów.

Nadruk na szkle sprawdza się doskonale w wielu sytuacjach.

Jeżeli marzy się Państwu nietuzinkowa ozdoba kuchenna, ścianka wewnętrzna z dekoracją, czy też drzwi szklane z elementem zdobniczym – technologia nadruku będzie najlepszym rozwiązaniem. Zachęcamy do zajrzenia do naszej galerii zdjęć. Tam znajdują się przykładowe realizacje, które unaocznią wszystkie zalety tego sposobu dekorowania. Szczegółowych informacji o ofercie wykonywania nadruku na szkle udzieli Państwu nasz doradca. Czekamy na kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty.
Działamy pod Warszawą.