Gabloty szklane

Szczegóły

Wg. indywidualnych zapytań

Gabloty szklane z Warszawy

Szukasz sposobu na efektowne wyeksponowanie swoich trofeów, dyplomów, nagród? Ustawienie ich na zwykłej półce to tylko jedna z opcji i to w dodatku nie najlepsza. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób każdy może je dotknąć, nie trudno o zabrudzenia czy strącenie i uszkodzenie. Rozwiązaniem okażą się gabloty szklane. W Warszawie wielu klientów doceniło już ich potencjał i zdecydowało się na zamówienie mebli na wymiar do swojego domu, gabinetu lub biura. Zobacz, co możemy zaoferować również Tobie!

Gabloty na trofea i statuetki

Proponujemy niezwykle efektowne, estetycznie wykonane oraz solidne gabloty szklane na nagrody, statuetki, trofea, dyplomy. Prezentowanie ich za 8-milimetrowym szkłem to najlepszy sposób na podkreślenie swojej rangi czy prestiżu firmy. Na pewno każdy z zaproszonych gości czy kontrahentów zwróci na nie uwagę, co będzie początkiem wciągającej rozmowy lub nowej współpracy.

Zamawianie gablot na wymiar

Szklane gabloty powinny idealnie pasować do charakteru wnętrza oraz jego metrażu i układu. Dlatego zazwyczaj najlepszy, pomysłem okazuje się złożenie zamówienia indywidualnego na meble z przeszklonymi witrynami. Nasi klienci mogą w takiej sytuacji zdefiniować niemal każdy parametr – wysokość, głębokość, szerokość szklanej gabloty, liczbę półek, szuflad, styl mebla, kolorystykę frontów, dodatkowe zdobienia i napisy.

Zapraszamy do składania indywidualnych zapytań na szklane gabloty. Produkujemy dla klientów z Warszawy i okolic.