Drzwi szklane

Szczegóły

Drzwi ze szkła – unikalne rozwiązania dla przestrzeni mieszkalnych i użytkowych

Szklane drzwi to niezwykle funkcjonalny, a zarazem elegancki element wnętrza, dzięki któremu możemy dodać przestrzeni klasy i wyrafinowania. Wybierając drzwi szklane do naszego mieszkania, domu czy biura całkowicie zmieniamy charakter wnętrza sprawiając, że staje się ono bardziej luksusowe i wywiera niezapomniane wrażenie na odwiedzających je gościach.

Pracownia Szklarska FAZA od lat z sukcesami projektuje i wykonuje drzwi szklane dla klientów z terenu miasta Warszawa. Oferujemy również możliwość przygotowania drzwi zgodnie z projektem klienta lub zewnętrznego biura architektonicznego. Nasze portfolio zrealizowanych projektów obejmuje drzwi ze szkła wykonane na potrzeby przestrzeni mieszkalnych, szklane drzwi dla obiektów biurowych, a także drzwi ze szkła dla lokali handlowych i handlowo-usługowych. Doskonała znajomość branży, odpowiednio wyposażony park maszynowy oraz zespół wysoko wykwalifikowanych szklarzy pozwala nam na realizację  projektów drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a także przegród szklanych z otworami drzwiowymi.

Klientów z terenu miasta Warszawa zainteresowanych zamówieniem drzwi szklanych na wymiar zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą.

Drzwi szklane – Warszawa i okolica

Drzwi ze szkła wykonujemy z wysokogatunkowego szkła, które dodatkowo poddajemy procesowi hartowania. Szkło hartowane jest szkłem bezpiecznym – charakteryzuje się zwiększoną udarowością, a stłuczone rozbija się na małe, tępe okruchy. Dzięki temu oferowane przez nas drzwi ze szkła doskonale odpowiadają na potrzeby zróżnicowanych przestrzeni, także obiektów komercyjnych o wysokim natężeniu ruchu. Za sprawą wysokich walorów estetycznych doskonale komponują się w restauracjach, hotelach, centrach konferencyjnych, salonach odnowy biologicznej oraz innych miejscach, w których zależy nam na stworzeniu klimatu luksusu i elegancji.

Dodatkowym atutem drzwi ze szkła jest możliwość wyboru wykończenia przeszklenia. Jako producent szkła oferujemy naszym Klientom pełną gamę przeszkleń – od szkła transparentnego, przez tzw. szkło mrożone, aż po szkło mleczne i barwione. Istnieje również możliwość dekoracji skrzydeł drzwiowych oraz wykonania na ich powierzchni napisów informujących np. poprzez naklejenie specjalnej foli mrożonej. Drzwi ze szkła oferujemy na wymiar, jednocześnie zapewniając możliwość przygotowania skrzydeł drzwiowych – drzwi rozwieranych, przesuwanych, obrotowych i innych – w niestandardowych rozmiarach. Obok rozmiaru drzwi, nasi Klienci mogą także wybrać grubość szkła, która najlepiej dopowiada ich potrzebom i oczekiwaniom, tak pod względem użytkowym, jak i estetycznym.

Drzwi szklane oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Usługi montażowe realizujemy w obiektach mieszkalnych i użytkowych na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości.  Zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto wybrać drzwi szklane na wymiar?

Zastanawiasz się nad tym, czy drzwi szklane na zamówienie są tym, czego potrzebujesz? Spieszymy zapewnić, że jest to aktualnie jeden z najgorętszych trendów architektonicznych, który często pojawia się w koncepcjach projektantów i inwestorów. Naszym celem jest nie tylko podążanie za tą modą, ale też produkowanie drzwi szklanych na wymiar w Warszawie, spełniających wszystkie wymogi techniczne. Dlatego też możesz liczyć na to, że kupione u nas drzwi szklane wewnętrzne i zewnętrzne:

  • będą idealnie dopasowane do otworu drzwiowego,
  • będą wygodne w użytkowaniu, za sprawą solidnych zawiasów i klamek,
  • będą wykończone w stylu, jaki sobie zażyczysz – minimalistycznym, loftowym, glamour,
  • będą bezpieczne w eksploatacji (brak ryzyka rozbicia na wiele ostrych kawałków).

Nasze drzwi szklane zewnętrzne nie naruszają Twojej prywatności, bo nikt z sąsiadów czy przechodniów nie zobaczy, co dzieje się w środku. Tymczasem dla domowników zarówno te drzwi jak i drzwi szklane wewnętrzne okażą się źródeł bezcennego światła i stworzą niesamowite wrażenie przestronności.