Daszki szklane

Szczegóły

Szkło na dowolny wymiar

Daszki szklane na wymiar

Wejście do Twojego domu to wizytówka całej nieruchomości. Powinno być estetyczne, funkcjonalne, zachęcające do wciśnięcia dzwonka i przekroczenia progu. Ważne, aby było praktyczne dla domowników oraz zaproszonych przez nich gości. Dlatego niezwykle często w takich miejscach stosuje się daszki szklane na wymiar. Polecamy je naszym klientom, którzy chcą ochronić się przed deszczem czy słońcem w czasie, gdy szukają kluczy do mieszkania. To doskonały sposób na podniesienie komfortu, ale też standardu budynku.

Efektowne i solidne daszki szklane

Wykonywane przez nas daszki szklane odznaczają się nienaganną prezencją. Zazwyczaj są one mocowane na odciągach. Te są mocne, lecz na tyle subtelne, że nie dominują nad całą konstrukcją. Warto też zwrócić uwagę na inne elementy, w tym wsporniki, które po malowaniu proszkowym przybierają pożądany kolor i są odporne na korozję.

Zamów daszki szklane w Warszawie

Produkujemy daszki szklane w Warszawie, lecz z naszej oferty mogą też skorzystać klienci z pobliskich miejscowości. Na wymiar wykonamy nie tylko zadaszenie drzwi wejściowych, ale też balkonu czy tarasu. W ten sposób uda się spójnie dopełnić wizerunek Twojej nieruchomości, utrzymując ją w nowoczesnym klimacie.

Daszki szklane na wymiar:

  • są idealnie dopasowane pod względem kształtu i wielkości,
  • są solidne za sprawą folii ochronnej i szkła hartowanego,
  • są łatwe w montażu i konserwacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z uwagi na specyfikę produktu, zawsze zachęcamy do indywidualnego kontaktu w celu zamówienia produktów na konkretny wymiar.